„Rosmos“ leidyklos įkurtos ir sėkmingai veikia nuo 1992 m. Bendradarbiaujame su daugeliu užsienio leidyklų. Mūsų leidiniai skirti plačiam skaitytojų ratui.

Patrauklios dovanų knygutės su kokybiškomis iliustracijomis ir išmintingomis citatomis – nuostabi dovanėlė ir artumo ženklas Jūsų artimiems, mylimiems ir gerbiamiems žmonėms.  

Daug vertingos informacijos sudėta puikiai paruoštose albuminėse knygose. Pažintinė literatūra skirta norintiems žinoti daugiau: besidomintiems gamta ir kultūra, istorija ir neišaiškintomis paslaptimis, populiarioji – mėgstantiems šeimininkauti, prižiūrėti gėles, auginantiems naminius gyvūnus, svajojantiems apie gražius ir jaukius namus, besirūpinantiems savo sveikata... 

Vaikams turime pasiūlyti įdomių pasakų, spalvinimo ir lavinamųjų bei mokomųjų knygelių. Mokiniams skirti įvairūs pratybų ir užduočių sąsiuviniai, vadovėliai, enciklopedijos...  

Iš pateikiamo knygų katalogo kiekvienas tikrai išsirinks tokią, kurią norėtų perskaityti arba padovanoti. Linkime atrasti savąją!